natural-cosmetics.pl

Blog tematyczny o urodzie zdrowiu i ekologii

Uroda

Czy depilacja laserowa boli? Jaki jest jej koszt?

Czy depilacja laserowa boli? Jaki jest jej koszt?

Depilacja laserowa jest coraz popularniejsza w Polsce. Pojawia się coraz więcej gabinetów, w których oferowany jest taki zabieg.

Sprawdzona depilacja laserowa – na czym polega?

Okazuje się, że eliminacja zbędnego owłosienia to jeden z najpopularniejszych zabiegów w ofercie gabinetów, a ponadto klinik kosmetologicznych. Wybierając miejsce bądź metodę, trzeba brać pod uwagę nie tylko efektowne reklamy, niskie ceny oraz slogany. Bardzo istotne jest bezpieczeństwo zabiegu, doświadczenie, a ponadto kompetencje i efekty. Warto zaznaczyć, że depilacja laserem to bardzo skuteczna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Dlatego dobrze dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat. Bardzo wartościowym źródłem będą z pewnością rekomendacje oraz opinie o depilacji laserowej w internecie. Warto zwrócić uwagę na efekty, a ponadto ewentualne skutki uboczne. Nie można też zapomnieć o warunkach oraz doświadczeniu.

Depilacja laserowa jak się przygotować?

Trzeba wiedzieć o tym, że depilacja laserem to w obecnych czasach najbardziej efektywny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Bardzo ważne jest to, że można depilować praktycznie wszystkie obszary ciała, a ponadto istnieje możliwość prawie permanentnego usunięcia owłosienia. Trzeba jednak w tym celu wykonać określoną liczbę profesjonalnych zabiegów. Bardzo istotne jest zastosowanie właściwego planu całej kuracji, gdyż najlepsze rezultaty przynosi depilacja w fazie aktywnego wzrostu włosów. Z tego powodu, dla całkowitego rozprawienia się ze zbędnym owłosieniem, potrzebnych jest parę sesji. Włosy w czasie zabiegu są w różnych fazach wzrostu. W przypadku laserowej depilacji już po czterech zabiegach efekt może być imponujący. Natomiast po 5-6 wizytach większość ludzi trwale pozbywa się około 80-90 proc. włosów. Warto zaznaczyć, że te które przetrwają, są słabsze oraz jaśniejsze. Jest tak, gdyż światło lasera za każdym razem niszczy struktury włosa odpowiedzialne za jego wzrost, dlatego jest to skuteczny zabieg.

Czy depilacja laserowa boli?

Laserowa depilacja oferowana jest przez wiele klinik w Polsce. Jest to idealna opcja dla ludzi narzekających z różnych przyczyn na rezultaty innych metod. Często zdarzają się im podrażnienia po tradycyjnym woskowaniu bądź zastosowaniu depilatora. Ponadto jest to też remedium na kłopotliwe oraz nieestetyczne wrastanie włosków. Można też pozbyć się problemu krostek, grudek oraz stanów zapalnych. Dlatego coraz więcej ludzi decyduje się na laserową depilację. Taki zabieg jest szczególnie doceniany przez ludzi, którzy mają mocne, ciemne włosy. Nierzadko szybko one odrastają. Depilacja laserem od lat jest ceniona przez ludzi. Możliwe jest pozbycie się niechcianego owłosienia w zaledwie kilka spotkań. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje depilacja laserem. Sporo w tej kwestii zależy od konkretnego gabinetu medycyny estetycznej. Depilacja wąsika przeważnie kosztuje 200 złotych, natomiast depilacja laserowa pach ponad 300 złotych. W przypadku nóg mowa tutaj o nieco większej kwocie.

Udostępnij